Paprastiausias būdas išlaikyti arti savo mėgstamus Instagramo momentus: mūsų Instagramo istorijų peržiūros įrankis dabar čia, kad padėtų jums lengvai peržiūrėti ir išsaugoti istorijas, kurias mylite, vienu paspaudimu!

Ar Instagramo istorijų peržiūros įrankis nemokamas naudoti?

Taip, tikrai! Instagramo istorijų peržiūros įrankis yra visiškai nemokamas naudoti, be jokių slaptų mokesčių ar prenumeratos mokesčių - todėl bet kas gali peržiūrėti ir mėgautis savo mėgstamomis Instagramo istorijomis bet kuriuo metu.

Kas yra Instagramo istorijos?

Instagramo istorijų turinys apima įtraukiančius ir patrauklius trumpus klipus arba vaizdus, dalijamus visoje Instagramo platformoje. Vartotojai turi laisvę kurti unikalias vizualines istorijas, naudodami įvairias redagavimo priemones, filtrus, lipdukus ir specialius efektus.

Ar galima naudoti Instagramo istorijų peržiūros įrankį su kiekvienu įrenginiu?

Absoliučiai taip! Suderinamumas nėra problema, naudojant mūsų Instagramo istorijų peržiūros įrankį, nes jis sklandžiai veikia tiek stalinėse kompiuteriuose, nešiojamuosiuose kompiuteriuose, planšetėse, tiek ir mobiliuosiuose telefonuose; suteikiant paprastą prieigą tiesioginiam jūsų norimų Instagramo istorijų peržiūrai per jūsų įrenginio interneto naršyklę.

Kaip peržiūrėti Instagramo istorijas naudojant Instagramo istorijų peržiūros įrankį?

Norėdami naudoti Instagramo istorijų peržiūros įrankį, įjunkite Instagramo programą ir eikite į istoriją, kurią norite peržiūrėti. :

Palieskite profilio nuotrauką, kad atidarytumėte istoriją, ir tada pasirinkite "Išsaugoti", jei norite ją išsaugoti. Eikite į mūsų įrankį, įklijuokite profilio nuorodą į numatytą vietą ir spustelėkite peržiūros mygtuką. Istorija bus paruošta peržiūrai per kelias sekundes.

Ar įmanoma peržiūrėti Instagramo istorijas iš privačių profilių?

Deja, peržiūrėti Instagramo istorijas iš privačių valdomų paskyrų nepalaikoma dėl mūsų įsipareigojimo saugoti individualų privatumą ir laikytis nustatytų saugumo protokolų, reglamentuojančių šiuos socialinius tinklus. Dėl to toks išskirtinis turinys lieka nepasiekiamas plačiajai auditorijai.

Kodėl žmonės renkasi peržiūrėti Instagramo istorijas?

Žmonės dažnai renkasi peržiūrėti įdomias, informatyvias ar įkvepiančias Instagramo istorijas iš savo mėgstamų kūrėjų ar draugų, kad tuoj pat pasimėgautų ar būtų įvykusių naujausių atnaujinimų net esant atsijungusiam nuo interneto tinklo.

Ar įmanoma vienu metu peržiūrėti kelias Instagramo istorijas?

Šiuo metu mūsų Instagramo istorijų peržiūros įrankis tvarko vieną profilio užklausą vienu metu, kad užtikrintų sklandų ir nepertraukiamą peržiūros patirtį. Tačiau, jei norite peržiūrėti istorijas iš skirtingų profilių, drąsiai pakartokite procedūrą atskirai kiekvienam norimam profiliui iki pabaigos.

Tyrinėkite Instagramo istorijas kartu!
Norite su draugu nardymo į Instagramo istorijas? Mūsų Instagramo istorijų peržiūros įrankis leidžia jums kartu mėgautis istorijomis, pridedant linksmybių ir socialinį posūkį jūsų naršymo patirčiai! Atraskite naują turinį, dalinkitės juokais ir lengvai išlikti susijungę. Spauskite apačioje, kad pasiektumėte mūsų peržiūros įrankį ir pradėtumėte tyrinėti Instagramo istorijas su draugu šiandien. Nepraleiskite linksmybių - peržiūrėkite istorijas kartu ir kuriatės atsiminimų!