Apie Mus

Turėdami daugiau nei 6 metų patirtį, esame pasireiškę kaip pasaulio pirmaujantis aukštos kokybės sekėjų, patinka ir peržiūrų tiekėjas „Instagram“, „Facebook“ ir „TikTok“. Mūsų socialinių žiniasklaidos specialistų komanda giliai įsigilino į šias platformas, analizuodama esminius algoritmus ir juos kopijuodama, kad įgytų išsamią supratimą, kaip jos veikia.

Kodėl pasirinkti sekplius.lt?

Ekspertizė ir Patirtis:
Mūsų komanda metų metus studijavo ir kopijavo socialinių žiniasklaidos algoritmus, leisdama mūsų klientams patirti neišdildomas emocijas. Pasitikėta Žvaigždėmis, Įmonėmis ir Įtakos asmenimis: Tapome pagrindiniu tiekėju tūkstančiams žinomų klientų, įskaitant žvaigždes, įmones ir socialinių žiniasklaidos įtakinguosius asmenis. Mūsų darbas kalba pats už save, su pristatytais šimtais milijonų patinkių, sekėjų ir peržiūrų.
Apie Mus
Apie Mus

Kas mus skiria?

Pasitikėta žvaigždėmis, įmonėmis ir įtakos asmenimis socialinės žiniasklaidos augime.
Sekplius.lt tapo pageidaujamu pasirinkimu tūkstančiams žvaigždžių, įmonių ir socialinių žiniasklaidos įtakingųjų asmenų, norinčių auginti „Instagram“, „Facebook“ ir „TikTok“ paslaugas. Su mūsų algoritmo ekspertize ir įsipareigojimu teikti aukštos kokybės sekėjus, patinka ir peržiūras iš tikrų ir autentiškų vartotojų, su pasididžiavimu pristatėme šimtus milijonų interakcijų savo klientams. Mūsų patenkinti klientai grįžta pas mus vėl ir vėl dėl mūsų patikimų ir efektyvių socialinių žiniasklaidos augimo paslaugų, padarant mus lyderiu įtakos asmenų rinkodaroje.
Piktograma
Autentiškas Augimas

Mūsų komandos svarbiausias atradimas? Paprastai tariant, tai, kad masiniai sąveikos - tokie, kokius kitos paslaugos teikia naudodamos netikrus paskyras - greitai ignoruojami ir pašalinami iš „Instagram“, „Facebook“ ir „TikTok“. Paskyros, kurios naudoja šiuos "trumpius" tiekėjus, dažnai bausmės arba deaktyvuojamos.

Piktograma
Garantuoti Rezultatai

Mūsų požiūris yra saugus, efektyvus ir tvarus, ir mes įsipareigoję pristatyti tikrus rezultatus savo klientams. Mes sukūrėme išsamią autentiškų sekėjų tinklo, kurie iš tikrųjų domisi jūsų turiniu. Kai užsakote pas mus, mes turime šiuos tikrus žmones, kurie seka jūsų paskyrą, patinka jūsų įrašams ir žiūri jūsų vaizdo įrašus.

Piktograma
Įrodytas Sėkmė

Mes teikiame tai, ko socialiniai žiniasklaidos algoritmai nori matyti, ir tai padeda jums sukurti stiprią, susižavėjusią auditoriją. Su mūsų pagalba galite pasiekti tikrą augimą ir sukurti lojalų bendruomenę „Instagram“, „Facebook“ ir „TikTok“. Kaip mes tai darome, lieka paslaptimi sekplius.lt

Tu + sekplius.lt = Socialinis Medijos Augimas

Mūsų komandos ekspertų nariams reikėjo metų sunkaus darbo, kad tiksliai suprastų, kaip dirbti su „Instagram“, „Facebook“ ir „TikTok“ algoritmais siekiant gauti didžiausią naudą.

Laukiame bendradarbiavimo su jumis ir pridėjimo prie mūsų sėkmės istorijų sąrašo.

Instagram Sekėjai