DUK (Dažnai Užduodami Klausimai)

Mes skiriame pirmenybę teikiant lengvą naudotojo sąsają, atspindinčią populiarių socialinių žiniasklaidos platformų paprastumą. Mūsų įrankiai sekėjų įgyjimui sukuriami taip, kad juos būtų patogu naudoti. Tačiau patogus mūsų sąsajos naudojimas yra tik viena iš daugelio priežasčių, kodėl rinktis mūsų paslaugas. Čia yra keletas priežasčių, kodėl išsiskiriame: Jūsų Saugumas Yra Svarbus: Mes niekada nereikalaujame jūsų slaptažodžio ar kitos jautrios informacijos. Mūsų paslaugos teikia saugią aplinką, užtikrinant, kad nėra jokio hakavimo ar neteisėtos veiklos pavojų. Pažangūs Saugumo Priemonės: Saugumas yra labai svarbus. Mūsų sistemos veikia pagal griežtus saugumo protokolus, užtikrinant, kad visi duomenys būtų užšifruoti ir apsaugoti. Visada Pasiekiamas Palaikymas: Mes esame čia jums 24/7. Jei kiltų kokių nors problemų ar reikėtų pagalbos, mūsų palaikymo komanda jums padės bet kuriuo metu. Prieinama Kainodara: Mes siūlome konkurencingas kainas nesuderinant su kokybe. Mūsų paslaugos yra biudžetui prieinamos ir pritaikytos jūsų poreikiams. Pasirinkite mus už sklandų ir saugų patirtį savo socialinio žiniasklaidos buvimo stiprinimui.

Visiškai, iš mūsų galite saugiai pirkti patinka ir sekėjus. Mes skiriame pirmenybę teikiant tikrus ir aktyvius paskyras, užtikrinant jūsų socialinių žiniasklaidos profilių saugumą ir saugumą.

Paprastai, pradėsite matyti patinka ir sekėjus per 24–48 valandas nuo pirkimo momento, su didesniais užsakymais galbūt trunka šiek tiek ilgiau. Dėl didesnių užsakymų būkite tikri, kad mes juos pristatysime palaipsniui kiekvieną dieną iki visiško užbaigimo.

„Instagram“, „TikTok“ ir „Facebook“ riboja prieigą prie paslėptų profilių, ribodami matomumą tik leidžiamiems naudotojams. Todėl mums reikia laikino prieigos, kad užtikrintume mūsų paslaugų sklandų pristatymą. Būkite tikri, kad galėsite vėliau grąžinti savo paskyrą į paslėptąją būseną, palaikant norimus privatumo nustatymus.

Kai investuosite į mūsų paslaugas, būkite tikri, kad gausite tikslų, autentišką ir įsitraukusį auditoriją, kuri padidins jūsų matomumą ir užtikrins jūsų investicijos atsipirkimą. Mes laikykite mus pirmaujančia vieta, kur nusipirkti „Instagram“/„TikTok“/„Facebook“ sekėjų.

Su mūsų klientų aptarnavimo komanda galite lengvai susisiekti 24/7. Paprasčiausiai susisiekite su mumis el. paštu arba per kontaktų formą mūsų svetainės kontaktų puslapyje. Mes esame čia, kad jums padėtume su bet kokiais klausimais ar susirūpinimais, susijusiais su jūsų užsakymu.

Nors siekiame teikti išskirtines paslaugas, grąžinimai nėra standartinė politika. Jei jūsų užsakymas neprasidėjo per 5 darbo dienas ar dėl konkrečių priežasčių, prašome susisiekti su mumis, kad aptartume jūsų susirūpinimą. Grąžinimo prašymai vertinami atskirai, siekiant užtikrinti klientų pasitenkinimą.

Taip, mūsų paslaugos skirtos tiek asmeninėms, tiek verslo paskyroms „Instagram“, „Facebook“ ir „TikTok“.

Ne, mes niekada neperskaitome jūsų socialinės žiniasklaidos paskyros slaptažodžių. Viskas, ko mums reikia, tai jūsų naudotojo vardas ar URL, kad galėtume saugiai pristatyti patinka ir sekėjus. Pastaba: Įsitikinkite, kad jūsų paskyra nustatyta viešai matomumo.

Mes siūlome įvairius patogius mokėjimo variantus, kad atitiktume jūsų poreikius. Šiuo metu mes priimame pagrindinius kreditinius/debetinius mokėjimo metodus (Visa, Mastercard, American Express), PayPal, „Apple Pay“ ir „Google Pay“. Be to, nuolat ieškome naujų mokėjimo būdų, kad patobulintume jūsų pirkimo patirtį. Jei turite konkrečių mokėjimo pageidavimų ar klausimų, nedvejokite susisiekti su mūsų klientų aptarnavimo komanda pagalbos.