Ar kada nors norėjote išsaugoti vaizdą iš „Facebook“, kad galėtumėte jį dalintis arba naudoti ateityje? Žiūrėkite ne toliau! Mūsų „Facebook“ vaizdo atsisiuntimo įrankis čia, kad tai įvyktų.

Kaip galiu atsisiųsti „Facebook“ vaizdus naudodamas „Facebook“ vaizdo atsisiuntimo įrankį?

Norėdami naudoti „Facebook“ vaizdo atsisiuntimo įrankį, paleiskite „Facebook“ programėlę ir eikite į vaizdą, kurį norite atsisiųsti. Palieskite tris taškus, kad atidarytumėte meniu, ir tada pasirinkite "Kopijuoti nuorodą". Tęskite įrankiu, įklijuokite nuorodą į nustatytą vietą ir spustelėkite atsisiuntimo mygtuką. Jūsų vaizdas bus paruoštas atsisiuntimui per kelias sekundes.

Ar „Facebook“ vaizdo atsisiuntimo įrankis yra nemokamas?

Taip, tikrai! „Facebook“ vaizdo atsisiuntimo įrankis yra visiškai nemokamas naudoti, be jokių paslėptų mokesčių ar prenumeratos mokesčių - todėl bet kas gali atsisiųsti ir mėgautis savo mėgstamais „Facebook“ vaizdais bet kada.

Ar galima atsisiųsti „Facebook“ vaizdus iš privačių profilių?

Deja, atsiimti „Facebook“ vaizdus iš privačiai tvarkomų paskyrų nepalaikoma dėl mūsų įsipareigojimo saugoti individualią privatumą ir laikytis nustatytų saugumo protokolų, reglamentuojančių šiuos socialinius tinklus.

Dėl to tokios išskirtinės medžiagos lieka nepasiekiamos viešam vartojimui ir todėl išvengiama galimybės ją atsisiųsti.

Kaip galiu atsisiųsti „Facebook“ vaizdus naudodamas „Facebook“ vaizdo atsisiuntimo įrankį?

1. Norėdami naudoti „Facebook“ vaizdo atsisiuntimo įrankį, paleiskite „Facebook“ programėlę ir eikite į vaizdą, kurį norite atsisiųsti.

2. Palieskite tris taškus, kad atidarytumėte meniu, ir tada pasirinkite "Kopijuoti nuorodą".

3. Tęskite įrankiu, įklijuokite nuorodą į nustatytą vietą ir spustelėkite atsisiuntimo mygtuką.

4. Jūsų vaizdas bus paruoštas atsisiuntimui per kelias sekundes.

Kas yra „Facebook“ vaizdai?

„Facebook“ vaizdinio turinys apima įdomius ir patrauklius klipus, kuriuos dalinasi visoje „Facebook“ platformoje. Vartotojai turi laisvę kurti unikalias vizualines istorijas naudodami įvairius redagavimo išteklius, filtrus, garso takelius ir specialius efektus.

Ar įstatymai leidžia atsisiųsti vaizdus naudojant „Facebook“ vaizdo atsisiuntimo įrankį?

Kol atsiųsti „Facebook“ vaizdai tarnauja tik asmeniniams tikslams, o ne platinimui ar finansiniam eksploatavimui, neturėtų kilti jokių teisinių problemų. Tačiau visuomet būkite budrūs dėl autorių teisių reglamentų ir elkitės su kūrėjų intelektinės nuosavybės teisėmis su didžiausiu pagarbu.

Ar galima vienu metu atsisiųsti kelis „Facebook“ vaizdus?

Šiuo metu mūsų „Facebook“ vaizdo atsisiuntimo įrankis tvarko vieno failo užklausą vienu metu, kad būtų užtikrinta aukščiausios kokybės rezultatai. Tačiau jei jums reikia daugiau nei vieno klipo, būkite laisvai pakartokite procedūrą atskirai kiekvienam norimam vaizdui, kol baigsite.

Kiek „Facebook“ vaizdų galiu atsisiųsti?

Naudodamiesi mūsų vaizdo atsisiuntimo įrankiu, jūs galite nemokamai atsisiųsti neribotą kiekį vaizdų. Tiesiog pasirinkite norimą vaizdą, spustelėkite dešinėje viršutiniame kampe esančius tris taškus, kad nukopijuotumėte jo URL adresą, ir tada įklijuokite jį į vaizdo atsisiuntimo įrankį. Nėra ribos, kiek vaizdų galite išsaugoti, leidžiant jums atsisiųsti juos iki širdies turinio.

Kodėl žmonės renkasi atsisiųsti „Facebook“ vaizdus?

Žmonės dažnai renkasi išsaugoti įsimintinus ar įdomius „Facebook“ vaizdus vietiniame laikmenos kaupiklyje ateities nuorodai arba dalintis įkvepiančiais kūriniais su draugais ir artimaisiais net ir atsijungę nuo interneto tinklų.