Ar kada jautėtės norintys išsaugoti Instagram vaizdo įrašus, kad vėliau juos dalintumėte ar žiūrėtumėte? Neieškokite toliau, nes turime būtent tokią įrankį, kokio jums reikia.

Instagram Vaizdo Atsisiuntimo Įrankis yra lengvas naudoti ir naudotojui draugiškas, leidžiantis jums be vargo atsisiųsti vaizdo įrašus iš Instagram.

Jūsų mėgstamų Instagram vaizdo įrašų išsaugojimas ir dalijimasis su artimaisiais ir bendraminčiais niekada nebuvo lengvesnis. Mūsų intuityvus įrankis leidžia lengvai atsisiųsti bet kurį Instagram vaizdo įrašą, tiesiogiai juos išsaugant į jūsų kompiuterį ar mobiliąjį įrenginį.

Instagram Vaizdo Atsisiuntimo Įrankis yra paprastas ir naudotojui draugiškas įrankis, skirtas vaizdo įrašų atsisiuntimui iš Instagram.

messages.instagram-video-downloader.text_5

Instagram vaizdo įrašų nemokamas atsisiuntimas yra paprastas.

Norėdami pradėti, atidarykite Instagram savo telefone ir raskite vaizdo įrašą, kurį norite atsisiųsti. Jį suradę, spustelėkite ant trijų taškų dešinėje viršutinėje ekrano pusėje ir pasirinkite „Kopijuoti nuorodą“.

Nukopijavę nuorodą, eikite į mūsų svetainę naudodami savo naršyklę ir įklijuokite nuorodą į numatytą įvesties lauką. Tada spustelėkite atsisiuntimo mygtuką. Būsite nukreipti į puslapį, kuriame galėsite atsisiųsti vaizdo įrašus iš Instagram. Čia rasite visų savo išsaugotų vaizdo įrašų sąrašą. Tiesiog pasirinkite norimą vaizdo įrašą ir spustelėkite mygtuką „Atsisiųsti“.

Kaip galiu atsisiųsti vaizdo įrašus naudodamas iPhone arba Android?

Jei ieškote paprasto būdo atsisiųsti vaizdo įrašus iš Instagram, jums pasisekė - tai neįtikėtinai paprasta.

Pirmiausia atidarykite Instagram programėlę ir raskite vaizdo įrašą, kurį norite atsisiųsti. Tai galite padaryti eikite į savo profilį (arba kito žmogaus) ir spustelėkite viršutinėje dalyje esančią padidinimo stiklo ikoną. Tada įveskite vaizdo pavadinimą ar hashtagą į paieškos laukelį ir spustelėkite „Ieškoti“.

messages.instagram-video-downloader.text_12

messages.instagram-video-downloader.text_13

messages.instagram-video-downloader.text_14

messages.instagram-video-downloader.text_15

messages.instagram-video-downloader.text_16

messages.instagram-video-downloader.text_17

messages.instagram-video-downloader.text_18

messages.instagram-video-downloader.text_19 not our tool.

Kiek Instagram vaizdo įrašų galiu atsisiųsti?

Naudojant mūsų vaizdo atsisiuntimo įrankį, galite atsisiųsti neribotą kiekį vaizdo įrašų. Tiesiog pasirinkite jums įdomų vaizdo įrašą, spustelėkite viršutinėje dešinėje esančius tris taškus, kad nukopijuotumėte jo URL adresą, ir tada įklijuokite jį į Vaizdo Atsisiuntimo Įrankį. Nėra jokio limito, kiek vaizdo įrašų galite išsaugoti, todėl galite atsisiųsti tiek, kiek jums patinka.
Kodėl kas nors norėtų atsisiųsti vaizdo įrašus iš Instagram?
Žmonės atsisiunčia vaizdo įrašus iš Instagram, kad išsaugotų turinį, kuris yra naudingas, įkvepiantis ar tiesiog malonus. Dažnai jie atsisiunčia savo pačių įkeltus vaizdo įrašus iš praeities metų, ypač turinį, kuris daugiau nebepasiekiamas jokiuose jų įrenginiuose.